Mūsų Paslaugos

Statyba Ir Apdaila

Mūsų klientai vertina mus dėl greitai ir kokybiškai atliekamo darbo. Visus statybos ir apdailos darbus gaudami iš vienų rankų. Siekiame, kad mūsų rezultatai viršytų klientų lūkesčius, todėl dirbdami pirmiausiai dėmesingai analizuojame kliento poreikius, kad pasiūlytume optimalų sprendimą.

Sienų Dažymas

Profesionalūs dažytojai nudažys Jūsų sienas pagal jūsų poreikius. Dažome visų tipų dažais (lateksiniai, akriliniais, klijinais, dekoratyviniais ir kt.). Turime visą reikiamą įrangą dažymo darbams, pagal poreikį galime dažyti mechanizuotai, voleliu ar teptuku. Jeigu Jūsų sienos neparuoštos dažymui-ne bėda, nuglaistysime sienas mechanizuotu ar rankiniu būdu.

Gipso Kartono Montavimas

Šiais laikais jau neįsivaizduojamas remontas ar statyba be gipso kartono plokščių. Dirbame pagal „Knauf“ technologiją. Gipso sukimas prie profilių, klijavimas prie sienų, paruošimas dažymui.  Meistrai įgyvendins jūsų  sumanymus.

Gridų Dangos

Kiekvienam klientui svarbu, kad pasirinktos grindys būtų ilgaamžės, patvarios, laikui bėgant nepradėtų deformuotis ir trūkinėti. Mūsų meistrai kokybiškai įrengs visų tipų grindis jūsų būste. 

Plytelių Klijavimas

Suprojektuosime vonios kambarį pagal jūsų poreikius, o mūsų patyrę meistrai atliks visus apdailos darbus. Dirbdami naudojame aukštos kokybės įrankius, pjauname 45° kampu, todėl darbai atrodo moderniai ir profesionaliai.

Fasadų Apdaila

Atliekame visus fasado šiltinimo ir apdailos darbus:

  •  Polistirolo Klijavimas

  • Armavimas

  • Dekoro dėjimas

  • Klinkerio klijavimas

Patyrę meistrai įrengs fasadą pagal jūsų projektą.

Santechnika

 Montuojame maišytuvus, gyvatukus, tiesiame  šildomų grindų vamzdyną, vedžiojame nuotekų ir vandentiekio vamzdynus, pajungiame šilumos siurblius, hidroforus, montuojame unitazus, kriaukles, pajungiame skalbimo mašinas, indaploves ir pan.

Elektros Instaliacijos Darbai

Elektros instaliacija – vienas svarbiausių aspektų ne tik planuojantiems naujo būsto įrengimą, bet ir įsigyjantiems senos statybos namus ar ketinantiems atlikti patalpų renovaciją. Puikiai parinktas apšvietimas suteiks Jūsų būstui daugiau jaukumo, šviesos bei harmonijos, tereikia trupučio fantazijos.

Ventiliuojami Fasadai

Įrenginėjame ventiliuojamus,  fasadus. Ventiliuojamiems fasadams dažniausiai naudojame termiškai apdorotas dailylentes, kurios atrodo moderniai ir yra ilgaamžės, bei atsparios kintančioms atmosferos sąlygoms.

Terasos, Stoginės Ir Tvoros

Projektuojame ir įrengiame terasas iš pušies, Sibiro maumedžio ir kitų rūšių.

Taip pat statome stogines, pavesines bei visų tipų tvoras.